מי אנחנו

אודותינו

ב-IsraEmiratesLink אנו מספקים פתרונות עסקיים לחברות ישראליות שרוצות להתרחב לשווקים חדשים באמצעות הקמת עסקים בדובאי.
אנו שמים לנו למטרה לחבר בין חברות ישראליות לקהילה העסקית התוססת באיחוד האמירויות, ולבנות עבורכם גשר להזדמנויות חדשות באמירויות. יש לנו ניסיון רב שנים באמירויות ואנו מכירים היטב את הסביבה העסקית המקומית.
אנו פועלים הן בישראל והן באיחוד האמירויות על מנת לסייע לכם בהקמת עסקים בדובאי באופן מהיר, מקצועי וחסכוני. אל תהססו לפנות אלינו!
יש לכם שאלה? יש לנו מענה! אנחנו כאן בשבילכם.

Setting up a business in Dubai - IsraEmiratesLink.com
Setting up a business in Dubai

מה אנחנו מציעים - פתיחת עסקים בדובאי

אצלנו בחברת IsraEmiratesLink תמצאו פתרונות מותאמים אישית שיסייעו לכם בהקמת עסקים בדובאי. אנו מספקים ליווי מקצועי בכל שלבי פתיחת עסקים בדובאי, מתחילת הדרך ועד סופה.

כאחת מחברות היעוץ המובילות בדובאי, אנו שמים דגש על תקשורת פתוחה ויעילה עם הלקוחות שלנו. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע דוברי עברית, אנגלית וערבית. במשרד שלנו בישראל נוודא שכל הצרכים שלכם מובנים ונענים על הצד הטוב ביותר. במשרד שלנו בדובאי נחבר אתכם בקלות לגורמים הרלוונטיים בממשל ולמרכזי הטיפול במסמכים.

ביחד נהפוך את החלום שלכם להקמת עסקים בדובאי למציאות!

IsraEmiratesLink.co.il הוא הפתרון הכולל שלכם להקמת עסקים בדובאי ובאיחוד האמירויות

חברות מקומיות / Onshore

חברות באזור הסחר החופשי בדובאי, המציע הטבות מס למשקיעים זרים

חברות במקלטי מס (Offshore)

פתיחת חשבון בנק

שירותי משרדי נסיעות

שירותי MICE

Booth Management Services

שירותי רישום מע``מ

Booth Management Services

אימות מסמכים

חללי עבודה משותפים או חללי משרדים וירטואליים

ניהול יחסי ציבור ושירותי שיווק

מדוע IsraEmiratesLink.com

אנו מדברים בשפה שלך

צוות רב-לשוני של אנשי המקצוע המיומנים שלנו מבטיח שכל פרט מהדרישות שלך נרשם, מובן במלואו ומנותח. אנו מדריכים אותך בכל שלב בדרך להבטחת רישיון הסחר המתאים ביותר לסוג העסק שלך.

המחירים שלנו הם תחרותיים

עם IsraEmiratesLink.co.il, כל שקל שתשלם שווה את השירות שתקבל. המחירים התחרותיים שלנו מאפשרים לך להקים את העסק שלך באיחוד האמירויות מבלי לחשוב על המחיר הגבוה שתצטרך לשלם עבור שירותי ייעוץ. בחר באחת ממגוון החבילות העסקיות שלנו ותבטיח הקמה מהירה, קלה ואמינה של העסק שלך באיחוד האמירויות.

יש לנו צוות של אנשי מקצוע עם ניסיון רב

אנשי המקצוע המנוסים שלנו הם בעלי ניסיון של יותר משני עשורים בהתמודדות עם גופים ממשלתיים ומכלול הנהלים הממשלתיים. מומחיות זו תעזור לך לנווט באופן קל וחלק בתהליך הקמת עסקך באיחוד האמירויות.

ערך רב יותר לכסף

IsraEmirates מספקת במקום אחד את כל מכלול השירותים הנדרשים להקמת עסק בדובאי. בעזרת השירות היעיל והאמין שלנו, אתה חוסך זמן רב ומקבל תמורה רבה יותר לכספך. IsraEmiratesLink.co.il מחויבת למלא את משימתה וליצור קשרים נוספים בין עסקים בישראל והקהילה העסקית באיחוד האמירויות.

אנו דואגים לכל פרט לרבות צרכי הנסיעות שלך

נוסע לאיחוד האמירויות? תן לנו לטפל בך. ב-IsraEmiratesLink.co.il, אנו מספקים שירותים מקיפים שאינם מוגבלים לפרמטרים של העסק שלך. אנו מספקים שירותים גם לדרישות הנסיעות שלך.

כל מה שאתה צריך כדי להקים את העסק שלך באיחוד האמירויות הערביות: חברות תושבות היבשת, חברות באיזור סחר חופשי, חברות במקלט מס ( offshore ).