השותף שלך בהקמת עסק בדובאי

מי אנחנו

IsraEmiratesLink.com מתמחה במתן פתרונות עסקיים לחברות בישראל להרחיב את השווקים והפעילויות שלהן באמצעות הקמת עסק בדובאי או בסמכויות שיפוט אחרות באיחוד האמירויות הערביות.

IsraEmiratesLink.com שואפת לספק קשרים חזקים בין חברות בישראל לקהילת העסקים באיחוד האמירויות. המשימה שלה היא לשמש כגשר הזדמנויות לעסקים ישראלים להתחבר ולהתרחב באמירויות. IsraEmiratesLink.com מושרשת היטב באיחוד האמירויות, באמצעות חברת אם שקיימת יותר משלושים שנה.

IsraEmiratesLink.com מפעילה סניף פעיל בישראל ובסיס חזק באיחוד האמירויות הערביות. אנו מחויבים להקים לך עסק בדובאי או במקומות אחרים באיחוד האמירויות הערביות, במהירות, אמינות, מקצועיות ובעלות נמוכה.

יועצי הקמת העסק של IsraEmiratesLink.com פועלים תחת קורת הגג של TheLeadingLink.com.

Setting up a business in Dubai - IsraEmiratesLink.com
Setting up a business in Dubai

מה אנחנו עושים

אנו מציעים פתרונות מותאמים אישית לעזור לך להתחיל, לגדול ולהצליח בפעילויות העסקיות שלך בדובאי. אנו מספקים לך פתרונות מלאים הכוללים שירותי הקמת עסק מקצה לקצה בדובאי. השירותים שלנו מבטיחים תפעול חלק וחסר תקלות של העסקאות שלך.

כאחת מחברות הקמת העסק הטובות ביותר בדובאי, אנו מבינים שתקשורת היא הכלי החשוב ביותר להשגת כל מטרה. צוות המומחים שלנו מורכב מדוברי עברית, אנגלית וערבית. אנו דוברים את השפה שלך דרך המשרד שלנו בישראל, שיבטיח שהצרכים שלך מובנים וייענו באופן מלא. המשרד שלנו בדובאי מונה מקצוענים דוברי אנגלית וערבית שמקשרים אותך בקלות למשרדי הממשלה ומרכזי עיבוד מסמכים באיחוד האמירויות.

אנחנו גם עוזרים לך ב:

Local Sponsor or Service Agent

Bank Account Opening

UAE Business Presence

Document Attestation

VAT Registration Services

PR Management Services

Flexi Offices

Travel Booking Services

Hotel Booking

Corporate Events Services

מדוע IsraEmiratesLink.com

אנחנו מדברים את השפה שלך

צוות המקצוענים הרב-לשוני והמיומן שלנו מוודא שכל פרט בדרישות שלך נרשם, מובן ונלמד. אנו מדריכים אותך בכל שלב בדרך לוודא את קבלת רשיון הסחר המתאים ביותר לסוג העסק שלך.

המחירים שלנו תחרותיים

עם IsraEmiratesLink.com, כל שקל שלך שווה את השירות. התמחור התחרותי שלנו מאפשר לך להתחיל את העסק שלך באיחוד האמירויות מבלי לחשוב על המחיר הגבוה של שירותי ייעוץ. באפשרותך לבחור מבין מגוון החבילות הזמינות לרישוי העסק להבטחת הקמת עסק בצורה מהירה, קלה ואמינה.

יש לנו צוות של מקצוענים בעלי ניסיון

למקצוענים הוותיקים שלנו יש יותר מעשרים שנות ניסיון בטיפול בעסקאות ותהליכים ממשלתיים. מומחיות זו תעזור לך להפליג בצורה חלקה בתהליך הקמת העסק באיחוד האמירויות. אנחנו מציעים ייעוץ ראשוני חינם בעת הקמת העסק שלך.

אנחנו מביאים את השירותים שלנו אליך באמצעות צוות הנציגים המסורים שלנו מישראל. אנחנו עושים את העבודה להקמת העסק שלך בדובאי תוך כדי הישארותך בישראל. רק צריך לבוא לאיחוד האמירויות במהלך תהליך הנפקת אשרת התושבות שלך. כך שאנחנו חוסכים לך את הזמן, הכסף והמאמצים, בזמן שאנחנו עושים את כל השאר בשבילך.

אנחנו דואגים לכל פרט כולל צרכי הנסיעה שלך

יש לך נסיעה לאיחוד האמירויות? אנחנו פה כדי לספק לך סיוע.
ב-IsraEmiratesLink.com, אנחנו מספקים שירותים מקיפים שאינם מוגבלים לתחומי העסק שלך. אנו מספקים גם שירותים עבור צרכי הנסיעה שלך. אלו כוללים כרטיסי טיסה, הזמנות מלון במחירים תחרותיים, שירותי ויזה לאיחוד האמירויות, ואפילו אטרקציות וטיולים! כל פלאי דובאי זמינים לך בזמן שאנחנו מטפלים בכל צרכי הקמת העסק שלך!

יותר תמורה לכסף שלך

IsraEmiratesLink.com מספקת את כל הצרכים להקמת העסק שלך בדובאי, במקום אחד. עם השירות היעיל והאמין שלנו, אנחנו חוסכים לך זמן ונותנים יותר תמורה לכספך.

IsraEmiratesLink.com מקדישה את מרב מאמציה למילוי המשימה שלה ליצור קשרים נוספים בין ישראל לאמירויות.