הקמת חברה בדובאי עם 100% שליטה

דובאי מהווה כפלטפורמה מצוינת עבור אנשי מקצוע ויזמים המעוניינים לבצע הקמת חברה בדובאי ולפעול בשווקים בינלאומיים. הודות לחוקים ברורים, מיסים נמוכים וגישה לשווקים בינלאומיים דובאי הפכה לאחד המרכזים העסקיים המובילים בעולם.

חברות מכל העולם מקימות את העסק שלהן בדובאי – התהליך פשוט וקל הודות לרשויות בדובאי. קיימים סוגים שונים של עסקים שניתן להקים בשוק האמירתי, ואחד מהם הוא חברה מקומית בדובאי - "Onshore".

קיימים מספר יתרונות בעבור הקמת חברה בדובאי בינהם העובדה שניתן לנהל עסקים באופן מקומי וגלובלי ללא מגבלות, וכן להתבסס בכל רחבי איחוד האמירויות.

חברות מקומיות יכולות גם לסחור ישירות עם עסקים אחרים. לעומתן, חברות באזורי סחר חופשי (FreeZone) זקוקות לרישיון או אישור מיוחד כדי לסחור עם חברות מקומיות.
לחברות מקומיות בדובאי יש יתרון של הזדמנויות עסקיות רבות, בעוד עלויות רישום העסק משתנות בהתאם לסוג ההתאגדות.

הקמת חברה בדובאי - IsraEmiratesLink.co.il

לחברות מקומיות בדובאי יש פוטנציאל צמיחה רחב יותר בהשוואה לחברות באזורי סחר חופשי (FreeZone). חברות באזורים חופשיים יכולות לפעול רק בתחום מסוים או באזור גיאוגרפי מוגדר. בזכות הנוכחות שלהן בשוק האמירתי, לחברות מקומיות יש חופש פעולה ופוטנציאל צמיחה גבוהים יותר.
היתרון המשמעותי ביותר הוא שבעת הקמת חברה בדובאי, אין דרישה להון עצמי מינימלי.

כל החברות המקומיות באיחוד האמירויות מקבלות מכסת אשרות עבודה אלקטרוניות. מכסות האשרות גמישות ואינן כפופות למגבלה כלשהי. ככלל, גודל המכסה נקבע לפי שטח המשרדים שברשות החברה. ככל שהשטח גדל, כך ניתן להנפיק מספר רב יותר של אשרות, באישור משרד העבודה.

חברה מקומית יכולה להתאגד במספר דרכים שונות, בהתאם לצרכי העסק. לדוגמה: חברה בע"מ, חברת יחיד, חברה אזרחית או מקצועית, חברת בת ועוד. לכל סוג יש יתרונות והטבות שונים.

חברה בערבון מוגבל (LLC) היא הסוג הנפוץ ביותר בעבור הקמת חברה בדובאי. ניתן להקים LLC עם מינימום של בעל מניה אחד ומקסימום של 50 בעלי מניות, כאשר האחריות שלהם מוגבלת לחלקם בהון העסקי.

ממשלת איחוד האמירויות מאפשרת כיום לעסקים רבים לפעול ללא צורך בנותן חסות מקומי. תחת החוק החדש, משקיעים זרים יכולים להחזיק 100% מהבעלות על החברה.

כל מה שאתה צריך כדי להקים את העסק שלך באיחוד האמירויות הערביות: חברות תושבות היבשת, חברות באיזור סחר חופשי, חברות במקלט מס ( offshore ).