אימות מסמכים בדובאי - שירותי אימות באיחוד האמירויות הערביות

אימות מסמכים בדובאי - שירותי אימות באיחוד האמירויות הערביות

כשמדובר בשירותי אימות מקצועיים בדובאי, IsraEmiratesLink היא השותפה הנאמנה שלך. אנחנו מספקים פתרונות אימות מקיפים לעסקים ולפרטים, ומבטיחים שכל המסמכים שלך יאומתו ויאושרו בהתאם לתקנות איחוד האמירויות. צוות המומחים שלנו מחויב להציע שירותי אימות מהירים, בטוחים ואמינים שיענו על הצרכים שלכם.

מה הם שירותי אימות?

שירותי אימות כוללים אימות ואישור של מסמכים כדי לאשר את אמינותם. תהליך זה חיוני למטרות משפטיות, חינוכיות ומסחריות. בדובאי, אימות נדרש לעיתים קרובות עבור מסמכים כגון תעודות אקדמיות, חוזים עסקיים, תעודות נישואים, תעודות לידה ועוד. מסמכים אלה חייבים להיות מאומתים על ידי רשויות ממשלתיות שונות כדי להיות מוכרים באופן חוקי בתוך איחוד האמירויות ובעולם כולו.

מדוע לבחור ב-IsraEmiratesLink עבור שירותי אימות?

 • מומחיות

  הצוות שלנו מורכב ממקצוענים בעלי ניסיון רב באימות מסמכים. אנחנו מבינים את הניואנסים של התהליך ומבטיחים שהמסמכים שלכם יטופלו בקפידה רבה.

 • יעילות

  אנו נותנים עדיפות למהירות ויעילות, ומבטיחים שהמסמכים שלכם יאומתו בפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי. אנחנו מייעלים את התהליך כדי לחסוך לכם זמן וטרחה.

 • ביטחון

  המסמכים שלכם חשובים ויקרים, ואנחנו מבטיחים שהם יישארו מאובטחים לכל אורך תהליך האימות. אנחנו משתמשים בערוצים מאובטחים כדי לטפל ולהעביר את המסמכים שלך.

 • שירות לקוחות

  צוות שירות הלקוחות המסור שלנו זמין לסייע לכם בכל שאלה ולספק עדכונים על מצב המסמכים שלכם. אנחנו מחויבים לספק שירות מצוין מההתחלה ועד הסוף.

document-attestation-kippa

שירותי האימות שלנו

ב-IsraEmiratesLink, אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותי אימות כדי לענות על צרכים שונים. אלה כוללים:

אימות תעודות חינוך

אנחנו מסייעים באימות תעודות חינוך, כולל תארים, תעודות והעתקי גיליונות ציונים. שירות זה חיוני לאנשים המבקשים תעסוקה או השכלה גבוהה בדובאי ובחו"ל.

אימות מסמכים מסחריים

עבור עסקים, אנחנו מספקים שירותי אימות למסמכים מסחריים כגון חוזים, הסכמים ותעודות התאגדות. זה מבטיח שהמסמכים העסקיים שלך יוכרו באופן חוקי.

אימות מסמכים אישיים

אנחנו גם מציעים אימות למסמכים אישיים כגון תעודות נישואים, תעודות לידה ותצהירים. זה חיוני לענייני משפט אישיים ותהליכי הגירה.

אימות שגרירות

הצוות שלנו מטפל באימות שגרירות, ומבטיח שהמסמכים שלך יאומתו על ידי השגרירויות הזרות הרלוונטיות. זה נחוץ עבור מסמכים המיועדים לשימוש במדינות אחרות.

תהליך אימות מסמכים באיחוד האמירויות

הנה השלבים לאימות מסמכים באיחוד האמירויות. השלבים העיקריים הם נוטריזציה, אימות והכרה.

1

נוטריזציה

המסמך מוגש לנוטריון ציבורי במדינת המוצא. הנוטריון הציבורי בודק את המסמך ומאשר שזה עותק נאמן למקור או עותק מקורי.

2

אימות על ידי משרד החוץ במדינת המוצא

המסמך עם חותמת הנוטריון מוגש לאחר מכן למשרד החוץ במדינת המוצא. שלב זה נועד לאמת שחותמת הנוטריון היא אותנטית.

3

אימות השגרירות של איחוד האמירויות

המסמך, שכבר אומת על ידי נוטריון ואומת על ידי משרד החוץ, מוגש לשגרירות איחוד האמירויות במדינת המוצא. השגרירות מאשרת את אמינות חותמת משרד החוץ, ומאשרת שניתן להשתמש במסמך באיחוד האמירויות.

4

אימות משרד החוץ באיחוד האמירויות

המסמך המאומת ממדינת המוצא מוצג לאחר מכן למשרד החוץ (MOFA) באיחוד האמירויות לאימות נוסף.

5

תרגום חוקי וחותמת משרד המשפטים

לאחר שאומת על ידי משרד החוץ האמירתי, ניתן לתרגם את המסמך לערבית בצורה חוקית ולאחר מכן להחתים אותו על ידי משרד המשפטים.

לאחר השלמת כל השלבים הללו, המסמך יהיה מוכן לשימוש באיחוד האמירויות.