הקמת עסק באיחוד האמירויות הערביות

הקמת עסק במדינה זרה יכולה להיות קשה, ומציאת החברה המתאימה שמתמחה בייעוץ לשם הקמת העסק באיחוד האמירויות הערביות עלולה להיות מייגעת. הצעד הראשון הוא למצוא חברה מוכרת שיכולה לסייע בהקמת העסק שלך באיחוד האמירויות הערביות. יועץ מוסמך יתמוך בך לאורך כל התהליך, במיוחד אם אינך מכיר את סביבת העסקים במדינה.
IsraEmiratesLink מחויבת לספק שירותים מעולים כדי לאפשר ולייעל את הקמת העסק שלך באיחוד האמירויות הערביות, ולהבטיח עבורך תהליך חלק ויעיל.

setting-business.png

צעדים קלים להקמת העסק שלך באיחוד האמירויות הערביות עם IsraEmiratesLink

1. הגדר את פעילות העסק שלך וזהה את מספר בעלי המניות

שלב זה מניח את היסודות לבחירת המבנה המשפטי הנכון לעסק שלך. כשתענה על השאלות הבאות, נוכל לקבוע איזו חבילת רישיון מתאימה לך.

  • איזו פעילות עסקית אתה רוצה לנהל?

  • כמה בעלים או בעלי מניות יהיו לעסק שלך?

  • לכמה אשרות עבודה אתה זקוק?

2. קבע פגישת ייעוץ עם המומחים שלנו

קבע פגישה עם הצוות המנוסה שלנו כדי לקבל הדרכה אישית המותאמת לצרכים שלך להקמת עסק בדובאי או באיחוד האמירויות הערביות. נחלוק איתך את הידע שלנו על עולם העסקים באיחוד האמירויות הערביות, ונעזור לך לקבל החלטות מושכלות בכל שלב בדרך.

3. בחר את תחום השיפוט שלך

אחרי הייעוץ, יהיה לך מושג על היתרונות של אזורי שיפוט שונים באיחוד האמירויות הערביות. החלט איזה תחום שיפוט מתאים למטרות העסקיות שלך. בין אם תלך על רישיון מקומי (Mainland) או רישיון באזור סחר חופשי (Free Zone), נדאג להצלחת הקמת העסק שלך באיחוד האמירויות הערביות.

4. השג את רישיון הסחר שלך

הצוות שלנו ידאג לכל התהליך של השגת רישיון הסחר לעסק שלך באיחוד האמירויות הערביות, ויתמודד בהצלחה עם כל דרישה ספציפית. כדי להתחיל את התהליך, נבקש ממך 3 הצעות שם לעסק שלך.

5. הגש בקשה לאשרת משקיע או שותף

אשרת משקיע לא רק מאפשרת לך לגור באיחוד האמירויות הערביות אלא גם מאפשרת לך להיות חלק מסביבת העסקים המשגשגת. אין צורך לדאוג לזה כי אנחנו נדאג לטיפול בבקשת האשרה שלך מהיתר הכניסה, לקביעת תור לבדיקה רפואית ופגישה לביומטריה של תעודת התושב האמירתית, עד שתקבל את התושבות שלך כמשקיע.

6. פתח את חשבון הבנק העסקי שלך

חשבון בנק עסקי הוא חשבון הבנק שתוכל להשתמש בו בעסקאות העסקיות שלך. חשבון בנק עסקי מסייע לעסקאות פיננסיות חלקות, מגביר את מהימנותך, ומספק גישה לשירותי הבנקאות החיוניים שחשובים להפעלת העסק שלך.

ב-IsraEmiratesLink, אנחנו יותר משותפים – אנחנו היועצים הנאמנים שלך להקמת עסק באיחוד האמירויות הערביות, מוכנים לעזור לך להצליח.

צור איתנו קשר כבר היום ובוא נתחיל לבנות יחד את העסק שלך באיחוד האמירויות הערביות!