יועצי מעמ בדובאי

מע"מ (מס ערך מוסף) הוא מס על צריכה או שימוש במוצרים ושירותים הנגבה בכל נקודת מכירה. מע"מ הוא צורה של מס עקיף הנגבה ביותר מ-180 מדינות ברחבי העולם. שיעור מס של 5% (מע"מ) הוצג באיחוד האמירויות בינואר 2018, ומומלץ שיחושב על ידי יועצי מעמ בדובאי.
למרות שמע"מ טוב למדינה, רבים מבעלי העסקים באיחוד האמירויות עדיין מתקשים עם החוקים הנלווים למע"מ. מספר חישובים שגויים קטנים של מע"מ עלולים להוביל אותך לקנסות. לכן חשוב שיהיה לצידך צוות יועצי מעמ בדובאי.

עולם המע"מ אינו מסובך כל כך כאשר יש לך את ההכוונה הנכונה בעזרת צוות יועצי מעמ בדובאי. כדי להבין זאת טוב יותר, אנו יועצי מעמ בדובאי נוכל לסייע לך להבין מספר נקודות שכדאי לדעת לגבי רישום מע"מ באיחוד האמירויות:
לא כל החברות מחויבות לשלם את המע"מ.

חברות צריכות להירשם למע"מ באיחוד האמירויות אם יש להן יבוא ואספקה העולים על 375,000 דירהם לשנה.
אם היבוא והאספקה החייבת במס שלך נמוכים מזה, הרישום למע"מ הוא אופציונלי עבורך.

הצוות שלנו של יועצי המעמ בדובאי יוכלו לעזור לך בזאת.

VAT Consultants in Dubai and the UAE - IsraEmiratesLink
  • חשוב לדעת מתי להגיש בקשה למע"מ – אם לא תגיש במועד הנכון, החברה שלך תהיה חשופה לקנסות.
   עם מספר יועצי מעמ בדובאי כמונו, אתה יכול לבקש עצה שתעזור לך להתגבר על המכשולים שעם הם תתקל ברישום למע"מ. תהליך זה קשור גם בנטל מנהלי מכיוון שאתה צריך להגיש דיווחי מע"מ כראוי ובזמן.
   חברתנו ידועה בכך שיש לה יועצי מעמ בדובאי ובאיחוד האמירויות, אנחנו כאן כדי להבטיח שאתה מבצע את כל השלבים הנחוצים כדי להגן עליך מפני סיכון.

לא כל המוצרים והשירותים כפופים למע"מ.

לא כל המוצרים והשירותים כפופים למס ערך מוסף. לדוגמה, שירותי בריאות, שירותי חינוך וכן שירותי מתכות יקרות להשקעה אינם מחויבים במע"מ. יש גם ענפים הפטורים ממע"מ כמו נדל"ן למגורים ותחבורה ציבורית מקומית. זו הסיבה שרוב העסקים מעדיפים לעבוד איתנו, מכיוון שהצוות שלנו של יועצי המעמ בדובאי ובאיחוד האמירויות מספק הכוונה ברורה לגבי מה שעליך לעשות בנוגע לתהליך המע"מ.

 • חשוב לשים לב שמוצרים ושירותים פטורים לחלוטין ממע"מ אבל הם עדיין ייחשבו חייבים במע"מ ב-0%. משמע כל המוצרים והשירותים בשיעור אפס חייבים להירשם ולדווח לצרכי מע"מ. זו הסיבה שאנו שוכרים את מיטב יועצי המעמ בדובאי כדי לעזור לך להימנע ממצב של תשלום יתר או תשלום חסר – בעזרת צוות יועצי מעמ בדובאי שלנו נעזור לעסק שלך להמנע מקנסות.

שיעור המע"מ הסטנדרטי הוא 5%

איחוד האמירויות היא אחת המדינות עם המע"מ הנמוך ביותר בעולם. אם אתה מרוויח מעל סף 187,500 דירהם אבל מתחת לסף 375,000 דירהם, כדאי לך להירשם באופן עצמאי למע"מ. צוות יועצי המעמ בדובאי שלנו יוכל לסייע לך בזה.
הקריטריונים הבאים עשויים לעזור לך להחליט האם להירשם או לא:

 • אם לעסק יש יבוא ואספקה חייבת במס העולים על 375,000 דירהם בשנה, עליו להירשם למע"מ.

 • אין חובה לעסקים שהיבוא והאספקה החייבת במס שלהם עולה על 187,500 דירהם בשנה להירשם למע"מ.

 • המס שנגבה מהלקוחות ישולם על ידי בית העסק. בו בזמן, בית העסק מקבל החזר מהממשלה על המס ששילם לספקים שלו.

 • לעסק זר יש אפשרות לדרוש החזר על המע"מ שהוא משלם בביקור באיחוד האמירויות.

 

עבודה עם יועצי מעמ בדובאי ובאיחוד האמירויות תעזור לך להחליט האם עליך לרשום את העסק שלך למע"מ.
יועצי מעמ בדובאי יעזרו לך לראות את העלויות העתידיות הקשורות לנושא. כאחת מיועצי מעמ בדובאי ובאיחוד האמירויות המובילים בתחום אנו נספק לך יעוץ על ידי יועצי מעמ בדובאי כדי להכווין אותך בדרך לתכנון פיננסי כך שתמיד תשלם את הסכום המדויק.

 • חלק ממבני אזורי הסחר החופשי פטורים ממע"מ

  כאיש עסקים שרוצה להקים חברה באיחוד האמירויות, עליך להיות בטוח מה יהיה המבנה הארגוני של החברה שתקים. חלק מאזורי הסחר החופשי פטורים ממע"מ, כך שתוכל להימנע מאי נוחות נוספת הנובעת מהציות והרישום אם תשקלו אזור סחר חופשי פטור ממע"מ. בIsraEmiratesLink צוות של מיטב יועצי מעמ בדובאי ובאיחוד האמירויות יכול לעזור לכם להבין את חוקי המע"מ ושירותי החזר מע"מ באיחוד האמירויות.

  תן לצוות יועצי המעמ בדובאי שלנו לחשב לך את המע"מ.

VAT Consultants in Dubai and the UAE - IsraEmiratesLink

כל מה שאתה צריך כדי להקים את העסק שלך באיחוד האמירויות הערביות: חברות תושבות היבשת, חברות באיזור סחר חופשי, חברות במקלט מס ( offshore ).