יועצי מעמ בדובאי

מע"מ (מס ערך מוסף) הוא מס על צריכה או שימוש במוצרים ושירותים הנגבה בכל נקודת מכירה. מע"מ הוא צורה של מס עקיף הנגבה ביותר מ-180 מדינות ברחבי העולם. שיעור מס של 5% (מע"מ) הוצג באיחוד האמירויות בינואר 2018, ומומלץ שיחושב על ידי יועצי מעמ בדובאי.
למרות שמע"מ טוב למדינה, רבים מבעלי העסקים באיחוד האמירויות עדיין מתקשים עם החוקים הנלווים למע"מ. מספר חישובים שגויים קטנים של מע"מ עלולים להוביל אותך לקנסות. לכן חשוב שיהיה לצידך צוות יועצי מעמ בדובאי.

עולם המע"מ אינו מסובך כל כך כאשר יש לך את ההכוונה הנכונה בעזרת צוות יועצי מעמ בדובאי. כדי להבין זאת טוב יותר, אנו יועצי מעמ בדובאי נוכל לסייע לך להבין מספר נקודות שכדאי לדעת לגבי רישום מע"מ באיחוד האמירויות:
לא כל החברות מחויבות לשלם את המע"מ.

חברות צריכות להירשם למע"מ באיחוד האמירויות אם יש להן יבוא ואספקה העולים על 375,000 דירהם לשנה.
אם היבוא והאספקה החייבת במס שלך נמוכים מזה, הרישום למע"מ הוא אופציונלי עבורך.

הצוות שלנו של יועצי המעמ בדובאי יוכלו לעזור לך בזאת.

VAT Consultants in Dubai and the UAE - IsraEmiratesLink
  • חשוב לדעת מתי להגיש בקשה למע"מ – אם לא תגיש במועד הנכון, החברה שלך תהיה חשופה לקנסות.
   עם מספר יועצי מעמ בדובאי כמונו, אתה יכול לבקש עצה שתעזור לך להתגבר על המכשולים שעם הם תתקל ברישום למע"מ. תהליך זה קשור גם בנטל מנהלי מכיוון שאתה צריך להגיש דיווחי מע"מ כראוי ובזמן.
   חברתנו ידועה בכך שיש לה יועצי מעמ בדובאי ובאיחוד האמירויות, אנחנו כאן כדי להבטיח שאתה מבצע את כל השלבים הנחוצים כדי להגן עליך מפני סיכון.

לא כל המוצרים והשירותים כפופים למע"מ.

לא כל המוצרים והשירותים כפופים למס ערך מוסף. לדוגמה, שירותי בריאות, שירותי חינוך וכן שירותי מתכות יקרות להשקעה אינם מחויבים במע"מ. יש גם ענפים הפטורים ממע"מ כמו נדל"ן למגורים ותחבורה ציבורית מקומית. זו הסיבה שרוב העסקים מעדיפים לעבוד איתנו, מכיוון שהצוות שלנו של יועצי המעמ בדובאי ובאיחוד האמירויות מספק הכוונה ברורה לגבי מה שעליך לעשות בנוגע לתהליך המע"מ.

 • חשוב לשים לב שמוצרים ושירותים פטורים לחלוטין ממע"מ אבל הם עדיין ייחשבו חייבים במע"מ ב-0%. משמע כל המוצרים והשירותים בשיעור אפס חייבים להירשם ולדווח לצרכי מע"מ. זו הסיבה שאנו שוכרים את מיטב יועצי המעמ בדובאי כדי לעזור לך להימנע ממצב של תשלום יתר או תשלום חסר – בעזרת צוות יועצי מעמ בדובאי שלנו נעזור לעסק שלך להמנע מקנסות.

שיעור המע"מ הסטנדרטי הוא 5%

איחוד האמירויות היא אחת המדינות עם המע"מ הנמוך ביותר בעולם. אם אתה מרוויח מעל סף 187,500 דירהם אבל מתחת לסף 375,000 דירהם, כדאי לך להירשם באופן עצמאי למע"מ. צוות יועצי המעמ בדובאי שלנו יוכל לסייע לך בזה.
הקריטריונים הבאים עשויים לעזור לך להחליט האם להירשם או לא:

 • אם לעסק יש יבוא ואספקה חייבת במס העולים על 375,000 דירהם בשנה, עליו להירשם למע"מ.

 • אין חובה לעסקים שהיבוא והאספקה החייבת במס שלהם עולה על 187,500 דירהם בשנה להירשם למע"מ.

 • המס שנגבה מהלקוחות ישולם על ידי בית העסק. בו בזמן, בית העסק מקבל החזר מהממשלה על המס ששילם לספקים שלו.

 • לעסק זר יש אפשרות לדרוש החזר על המע"מ שהוא משלם בביקור באיחוד האמירויות.

 

עבודה עם יועצי מעמ בדובאי ובאיחוד האמירויות תעזור לך להחליט האם עליך לרשום את העסק שלך למע"מ.
יועצי מעמ בדובאי יעזרו לך לראות את העלויות העתידיות הקשורות לנושא. כאחת מיועצי מעמ בדובאי ובאיחוד האמירויות המובילים בתחום אנו נספק לך יעוץ על ידי יועצי מעמ בדובאי כדי להכווין אותך בדרך לתכנון פיננסי כך שתמיד תשלם את הסכום המדויק.

 • חלק ממבני אזורי הסחר החופשי פטורים ממע"מ

  כאיש עסקים שרוצה להקים חברה באיחוד האמירויות, עליך להיות בטוח מה יהיה המבנה הארגוני של החברה שתקים. חלק מאזורי הסחר החופשי פטורים ממע"מ, כך שתוכל להימנע מאי נוחות נוספת הנובעת מהציות והרישום אם תשקלו אזור סחר חופשי פטור ממע"מ. בIsraEmiratesLink צוות של מיטב יועצי מעמ בדובאי ובאיחוד האמירויות יכול לעזור לכם להבין את חוקי המע"מ ושירותי החזר מע"מ באיחוד האמירויות.

  תן לצוות יועצי המעמ בדובאי שלנו לחשב לך את המע"מ.

VAT Consultants in Dubai and the UAE - IsraEmiratesLink

כל מה שאתה צריך כדי להקים את העסק שלך באיחוד האמירויות הערביות: חברות תושבות היבשת, חברות באיזור סחר חופשי, חברות במקלט מס ( offshore ).

מע"מ באיחוד האמירויות הערביות: יועצי המע"מ הטובים ביותר

מע"מ באיחוד האמירויות הערביות: יועצי המע"מ הטובים ביותר

מע"מ (מס ערך מוסף) הוא מס על צריכה או שימוש במוצרים ושירותים הנגבה בכל נקודת מכירה. מע"מ הוא צורה של מס עקיף ונגבה ביותר מ-180 מדינות ברחבי העולם. מע"מ בשיעור של 5% הונהג באיחוד האמירויות הערביות בינואר 2018. יישום המע"מ באיחוד האמירויות הערביות מוסדר על ידי הרשות הפדרלית למיסים FTA.

רבים מבעלי העסקים באיחוד האמירויות הערביות עדיין מתקשים בתקנות של המע"מ. אי רישום על פי תנאי הסף, אי עמידה בתאריכים להגשת דוחות מע"מ או ביצוע חישובי מע"מ שגויים מעמידים אותך בסיכון לקנסות.

business license in dubai

עניין המע"מ אינו מסובך כשיש לך הכוונה נכונה. כדי להבין את זה טוב יותר, הנה כמה נקודות שעליכם לדעת עם רישום המע"מ באיחוד האמירויות הערביות:

 • שיעור המע"מ

  שיעור המע"מ הרגיל באיחוד האמירויות הערביות הוא 5%, החל על רוב הסחורות והשירותים. סחורות ושירותים מסוימים פטורים במפורש או כפופים לשיעור אפס.

 • רישום למס

  עסקים העונים על סף מחזור מסויים נדרשים להירשם למע"מ ברשות המיסים הפדרלית (FTA). סף הרישום החובה למע"מ באיחוד האמירויות הערביות הוא 375,000 דירהם. כלומר, באם לחברה ישנה אספקת סחורות חייבות במס ויבוא העולים על סף רישום החובה בתוך 12 החודשים הקודמים או צפויים לעלות עליו בתוך 30 הימים הבאים, חובה עליה להירשם למע"מ.
  עסקים עדיין יכולים לבחור להירשם מרצון אם אספקת סחורות חייבות במס ויבוא עולים על סף הרישום מרצון של 187,500 דירהם. רישום מאפשר לעסקים לגבות מע"מ על אספקות חייבות במס ולתבוע החזר מע"מ ששולם על הרכישות שלהם.

 • אספקות חייבות במס

  מע"מ חל על טווח רחב של סחורות ושירותים כגון מכירות מסחריות, יבוא, חכירות ושירותים מקצועיים.

 • פטורים

  קיימים פטורים מסוימים ממע"מ, כולל מוצרי מזון חיוניים, חינוך, שירותי בריאות, תחבורה מקומית ונדל"ן למגורים.

 • סחורות ושירותים בשיעור אפס

  לסחורות ושירותים מסוימים חל שיעור 0% מע"מ. פריטים בשיעור אפס כוללים יצוא, שירותי בריאות וחינוך מסוימים, תחבורה בינלאומית ומתכות יקרות בדרגת השקעה.

 • זיכוי מס תשומות

  עסקים רשומים יכולים לתבוע זיכוי מס תשומות (ITC) עבור מע"מ ששולם על הרכישות שלהם, בתנאי שההוצאות נגרמו למטרות עסקיות ועומדות בקריטריונים מסוימים שנקבעו על ידי ה-FTA.

 • דוחות מע"מ

  עסקים רשומים נדרשים להגיש דוחות מע"מ באופן סדיר עם פרטים על אספקות חייבות במס, מס תשומות ומס יוצא לתקופה מסוימת. מועדי הגשת דוחות המע"מ מוזכרים בתעודת המע"מ שהונפקה לכל עסק.

 • קנסות ועמידה בתקנות

  חשוב לעסקים לנהל רשומות מדויקות ולציית לדרישות המע"מ כדי להימנע מהשלכות משפטיות. אי עמידה בתקנות המע"מ עלולה להביא לקנסות.

business license in dubai

ישנם עסקי אזור סחר חופשי מסוימים שפטורים ממע"מ. אזורים אלה ידועים גם כאזורים מיועדים. אזורי סחר חופשיים מיועדים פטורים ממע"מ הם אזורים באיחוד האמירויות הערביות שנהנים מהטבות מיוחדות במס, כולל פטורים או יחס מיוחד לפי תקנות המע"מ. אזורים אלה ממלאים תפקיד חשוב במשיכת השקעות זרות, עידוד צמיחה כלכלית וקידום סחר בינלאומי.

חשוב להיות בקשר עם יועץ מס כדי לקבל הבנה טובה יותר של חוקי המע"מ ועמידה במע"מ כדי להימנע מקנסות אפשריים. IsraEmiratesLink מציעה שירותי ייעוץ מע"מ בדובאי.
הזמן את שירותי הייעוץ למע"מ שלך כעת.